PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797516}

Vice

7,3 34 613
ocen
7,3 10 1 34613
6,5 45
ocen krytyków
Vice
powrót do forum filmu Vice

Całkowicie nie rozumiem pozytywnych opinii na temat tego gilmu
Jedna z większych porażek jakie wiedziałem.
Ni to dokument ni to sensacja
Na Discovery sa lepsze gilmy

ocenił(a) film na 5
post_waw

Może nie oceniam aż tak ostro, ale dla mnie to też spore rozczarowanie. nie wiadomo dla kogo ten film i niby co miał pokazać. Na śmieszno postać, która wpłynęła niezwykle negatywnie na losy świata?

ocenił(a) film na 10
post_waw

Musisz jeszcze dorosnąć do takich filmow

ocenił(a) film na 1
Monami77

Myślę, że Ty musisz przejrzeć na oczy. Ten film zakłamuje rzeczywistość . Jest propagandową wydmuszką o tym człowieku, który tak dużo złego zrobił na świecie. Richard Bruce „Dick” Cheney to bezwzględny polityk, który w imię USAIsraelskich interesów pogrążył bliski wschód w wojnie Gdzie wtedy urzędujący G. Bush był pacynką. Ten film w każdej treści jest dnem: fabularnej, dokumentacyjnej, sensacyjnej,...

ocenił(a) film na 10
post_waw

I pisać czas się nauczyć ;)

ocenił(a) film na 1
Monami77

Może ty powinnaś zacząć realnie patrzyć na świat. Przecież jest to historia człowieka który mordująć i niszcząc wprowadza "pokój" na Bliskim Wschodzie. A film pod względem fabularnym i historycznym to dno. Może ciut pokazuje jaką fikcją jest demokracja w USA

markociak

Idąc twoim tokiem rozumowania, wszystkie filmy o dyktaturach, powinno się z góry oceniać na 1

ocenił(a) film na 1
mihas

O jakich Dyktatorach mówisz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones