Christian MarinI

8,0
1 078 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Marin

Dzisiaj zmarł Christian Marin, pozostał już tylko ostatni z pierwszych żandarmów Michel
Galabru

Kamil

Jeden z zabawniejszych żandarmów. Ale czas jest niestety nieubłagany.
Niech odpoczywa w pokoju.

użytkownik usunięty
Kamil

Wielka szkoda. Wielka. Był bardzo sympatyczny.

Właśnie przed chwilą kolejny raz obejrzałem w TV "Żandarma na emeryturze" i z przykrością pomyślałem, że jeszcze tylko dwóch żandarmów żyje, po czym zajrzałem tutaj i dowiedziałem się, że Christian Marin niedawno zmarł. Na posterunku pozostaje więc jeszcze tylko dzielny komendant Gerber - oby jak najdłużej.

pilarp

juz wszyscy żandarmi są w niebie, niedługo i my dołączymy do nich..

kama_2

Właśnie przed chwilą zobaczyłem ten wpis. Szkoda. Tak dla ścisłości: żyje jeszcze dwóch aktorów grających w serii żandarmów - Maurice Risch i Patrick Prejean, czyli odpowiednio sierżant Beaupied (ten gruby, który w "Żandarmie i kosmitach" jako pierwszy zobaczył latający talerz, pojawił się też w ostatnim filmie serii) i sierżant Perlin (ten, który w "Żandarmie i policjantkach" bawił się na początku komputerem, wystąpił tylko w tym jednym filmie). Niby też fajni (szczególnie ten pierwszy), ale to już jednak "druga ekipa". Przy okazji: czy ktoś wie dlaczego Marin i Lefebvre (czyli Merlot i Fougasse) nie wystąpili w dwóch ostatnich filmach?

pilarp

Też bym to chciała wiedzieć.

kama_2

Będę was odwiedzał. Obiecuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones