Michael PeñaIII

7,6
31 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Peña

Bardzo mi przypomina Marka Ruffalo, Wam tez?

heniek_5

No troszkę ale mi przypomina on jeszcze Jana Wieczorkowskiego:D Pozdrawiam

heniek_5

Bardzo! Zawsze mi się mylą! Czyli nie tylko ja to dostrzegłam! Michael i Mark są bardzo podobni :)

heniek_5

też :)

WilliamCrazy1

a mi Agustina Egurrolę.. ; d

Blaczek

oj tak! bardzo!

Blaczek

Po dzisiejszym seansie "Furii" miałam wrażenie, że gdzieś już widziałam tego aktora... rzeczywiście strasznie podobny do Egurroli (głównie w zaroście).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lukasz_Dawd

Ekhm... no to gratuluję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
heniek_5

W żadnym calu ;]

heniek_5

Ja go pomyliłem ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lukasz_Dawd

gratuluję odpowiedzi na post z przed 7 lat. "mosz" to od moszny?

Lukasz_Dawd

sorry, lepiej - 8 lat.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
heniek_5

Nawet jak Ruffalo dostal tak wielką rolę jak Hulk w wielu filmach, to powinienem się już nauczyć który to który. Ale dalej się muszę skupić żeby rozróżnić.

heniek_5

NIe mi ani trochę.

heniek_5

Mi tak i nie chodzi nawet o to, że nie wiadomo jak bardzo wizualnie, ale obaj są bardzo sympatyczni i jak dla mnie Michael nawet bardziej.
W "Marsjanie" jest rewelacyjny! :) choć rola nie aż tak duża. Z kolei w tych pierwszoplanowych - pełnych, bardzo dobrze zagrał w "Zagładzie".
Ale gdziekolwiek nie gra, a widziałem go w wielu filmach (spokojnie w 10ciu), to zawsze przyjemnie się go ogląda.
Wielu dziewczynom musi się on podobać, bo nie tylko, że jest przystojny, ale do tego taki ciepły, lekko misiowaty, latynoski, z pięknym uśmiechem :)

heniek_5

Najpierw myślałam że to on, ale zbyt młodo wyglada! Oglądałam go w wieku filmach, czego nie wiedziałam, dopóki nie zwróciłam na niego uwagi w Przemytniku (jakby nie mógł grać postaci powierzonej Bradleyowi Cooperowi, on za bardzo swoją gwiazdorską twarzą przypominał mi że to fikcja, bo film robi wrażenie naturalnego) i nie poczytałam o nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones