PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708487}

Bloodline

7,3 8 708
ocen
7,3 10 1 8708
Bloodline
powrót do forum serialu Bloodline

Zupełnie niespodziewanie Bloodline dostaje u mnie 10/10. Będzie bez większych spojlerów. Nie pamiętam co mnie do niego podkusiło ale było to dobre przeczucie. Nie zrażajcie się, że historia może wydawać się nieciekawa. To nie serial akcji ale historia tej rodziny i jej tajemnice bardzo szybko Was wciągną po trochę smętnych pierwszych odcinkach. To co się dzieje w ostatnich odcinkach.. Jedną z ostatnich kluczowych scen spokojnie można postawić w zestawieniu najbardziej emocjonalnych scen w serialach.

Krótko mówiąc bardzo dobrze napisana i przemyślana historia. Świetnie zagrała obsada a Ben Mendelsohn to jest mistrz. Jego postać jest tak skomplikowana psychologicznie, że nie wiemy czy chcemy mu współczuć czy chcemy go walnąć. Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to do ostatnich minut finału gdzie scenarzyści zostawiają sobie furtkę na następny sezon.
Według mnie jest to zamknięta całość i nie wyobrażam sobie by następny miał być tak dobry, zwłaszcza że ostatnia scena w ogóle do mnie nie trafiła.

Zwykle nie chce mi się pisać recenzji, nie mam do tego cierpliwości ale robię wyjątek bo Bloodline zasługuje na większy rozgłos.

ocenił(a) serial na 10
methiu2

Zostawili furtkę bo będzie 2 sezon kolego :D.
Ale moim zdaniem bez Dannego ten serial traci 80-90% więc drugi sezon obejrzę ale jednak to postać Dannego ''robiła'' ten serial moim zdaniem

ocenił(a) serial na 8
kamas_web

Spokojnie Danny w wykonaniu Ben'a "genialnego" Mendelsohn'a pojawi się w 2 sezonie. Twórcy zapowiedzieli, że pokażą wydarzenia z życia tego bohatera zanim powrócił do rodzinnego domu. Zapewne pokażą jego życie w Miami, restauracje, którą prowadził itp.

ocenił(a) serial na 10
Maciek60

A jak wiemy za dobrze mu się tam nie powodziło. Narkotyki, alkohol itd

ocenił(a) serial na 10
kamas_web

Też tak myślałam, a jednak drugi sezon okazał się być równie genialny, nawet bez Dannego.

methiu2

Mogę się pod tym podpisać każdą ręką i nogą ;):) Jako fanka thrillerów i dramatów psychologicznych pokochałam ten serial, mimo że 5 pierwszych odcinków musiałam przewijać bo przycięłam 'komara' :D! a teraz nie mogę się doczekać na nową serię!

ocenił(a) serial na 3
LukrowanyPaczek

Chyba musze zaufac komentarzom i jakosc przebrnac przez mega nuny poczatek. Licze na to ze sie nie zawiode.

Josie92

Oj, nie zawiedziesz się!

methiu2

Mnie się jedynie nie podobało to, że na samym początku widz dowiedział się, jaki jest finał tej historii.

jarrowka

Który więc moment należy przewinąć ?

gbusz

już nie pamiętam ;) chyba pierwszy odcinek

jarrowka

Bzdura! Jaki fimał? Oglądałeś (łaś) wszystkie trzy sezony?

ocenił(a) serial na 9
methiu2

Genialny :)
dobrze zagrany :)

ocenił(a) serial na 8
methiu2

Właśnie skończyłem 2 sezon. Świetny serial. Tez przypadkiem wziąłem go na warsztat i nie zawiodlem sie to malo powiedziane - dawno nie przezywalem tak serialu jak w tym przypadku...

ocenił(a) serial na 9
lahl

Gdzie mozna zaleźć wszystkie odcinki 2 sezonu ?

maagdaa1

Netflix, na stronie tvseriesonline (tam póki co dwa odcinki, ale będą dodawane) i na kinoman.

ocenił(a) serial na 9
jacob_filmweb

Wielkie dzięki :)

ocenił(a) serial na 9
methiu2

W ciągu ostatnich paru miesięcy obejrzałam naprawdę sporo seriali, ale dopiero o tym postanowiłam coś napisać. Wyróżnia się. Tematyka może nie jest jakoś szczególnie wyjątkowa, ani porywająca, ale realizacja serialu naprawdę robi wrażenie. Akcja rozkręca się powoli i nie wciąga jak odkurzacz, ale jedna rzecz od razu robi wrażenie - gra aktorska i wiarygodność postaci. Dużo osób już tu o tym napisało, a ja tylko powtarzam, bo to prawda. Skomplikowane relacje rodzinne wydają się prawdziwe, życiowe, żadne tam naciągane głupoty wyssane z palca. Główny bohater - Danny jest tak wspaniale zagrany, ze oglądając go mam wrażenie jakbym patrzyła na kogoś, kogo znam z własnego życia, a może facet po prostu gra samego siebie ;) Serial daje do myślenia. Myślę, że powiedzenie, że nic nie jest czarno-białe jest tutaj jak najbardziej na miejscu, bo niejednoznaczność moralna poczynań bohaterów jest tym, co robi ten serial. Jak dla mnie świetnie pokazuje jak bardzo rodzice mają wpływ na to jakimi ludźmi jesteśmy.

ocenił(a) serial na 10
methiu2

Nie ujmując nic Mendelsohnowi, chciałby zauważyć, że jego serialowe rodzeństwo w niczym mu aktorstwem i kreacją postaci nie ustępuje! Serial bez Dannego wręcz się niesamowicie rozwija, choć Danny do końca jest gdzieś obecny i ważny. 3 sezon wgniata w ziemię, to jest tragedia, że jest ostatnim... :(

Tomski

Ja niestety jestem zawiedziona. Jak dla mnie serial zajezdza troche opera mydlana, do tego te intrygi tyowe w serialach dla nastolatkow, Verial zupelnie mi sie nie podobal.

ocenił(a) serial na 7
methiu2

Oglądam 1 odcinek skuszony tym że Netflix wypuszcza ostatnio tylko dobry towar. Rozwaliła mnie scena kłótni o to kto usiądzie przy rodzinnym stole a kto nie, jak w modzie na sukces :D

ocenił(a) serial na 8
methiu2

Nie spodziewałam się, że będzie to tak dobry serial. Zaczęłam oglądać zupełnie przypadkiem i przyznam, że po pierwszych odcinkach zachwycona nie byłam....jednak brnęłam dalej w tę historię....nie mogąc się już później od niej oderwać. Ostatnie odcinki 1 sezonu ...wow, 2 sezon świetny, 3 podobnie, choć irytował mnie "mistyczny" 32 odcinek. Ogólnie świetny klimat, doskonała gra aktorska, a przy tym pięknie widoki Florydy...szkoda, że to już koniec. Serial pozostawia ślad, zmusza do refleksji....Oczywiście są odcinki rewelacyjne i nieco słabsze. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones