PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499800}
7,4 370
ocen
7,4 10 1 370
Hana Sakeru Seishōnen
powrót do forum serialu Hana Sakeru Seishōnen

Całkiem dobre anime. Może momentami przesadzone, ale ogólnie obejrzałam z przyjemnością. SPAM - Nie wiem dlaczego, ale drażnił mnie motyw z reinkarnacją Mustafy, no ale rozumiem, że dziewczyna była jeszcze młodziutka i miała prawo do swoich wizji... jednak... jakoś tak mnie to irytowało.
Motyw z pochodzeniem Eugena też był nieco przesadzony, że tak powiem, ale przyjęłam z przymrużeniem oka. Poza tym nie mam większych zastrzeżeń. Historia dobrze złożona, postaci też bez jakichś większych mankamentów. Tak więc podobało się mi bardzo i zachęcam do obejrzenia.
Aaaaa... co do młodego następcy tronu... zdecydowanie podobał się mi najbardziej. Jego buźka po prostu zachwyca ^^

Lilith_Flame

możesz podać mi link z tym anime? ja go wszędzie szukam a nie mogę znaleźć :(

ocenił(a) serial na 8
wiolussss

Anime możesz obejrzeć online na kreskówka.pl

http://www.hanasakeru-seishounen.kreskowka.pl/

ocenił(a) serial na 10
Lilith_Flame

Mustafa był świetny. W ogóle każdy kandydat był bardzo słodki.
Historia bardzo fajna, miło się oglądało i dość szybko.
Fajnie by było gdyby na koniec zrobili coś na zasadzie.. 10 lat później i każdy np ze swoim dziećmi na jednej plaży ^^

ocenił(a) serial na 8
Nikola19

Mnie chyba najbardziej podobał się Li Ren :D. A potem Eugene. Trochę telenowelka w wersji animowanej, ale bardzo fajna na odskocznię od typowych haremów, gdzie główna bohaterka jest zakompleksioną ciamajdą, rumieniącą się na widok każdego z panów. Kajika przypadła mi do gustu. Mimo młodego wieku, bardzo dojrzała i zaradna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones