PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393366}

Ukryta strategia

Lions for Lambs
6,0 9 589
ocen
6,0 10 1 9589
4,8 4
oceny krytyków
Ukryta strategia
powrót do forum filmu Ukryta strategia

Film jest próbą przekonania młodych amerykanów, aby wstąpili do służby zawodowej i walczyli w Afganistanie.
Jest próbą przekonania, aby studenci wybrali służbę w armii zamiast się uczyć, bo ich Afganistan napadnie.
Popieprzone, nigdy jeszcze tak głupiego filmu nie oglądałem.
Nie mówiąc o tym, że akcja i efekty specjalne = 0

ocenił(a) film na 7
AQuatro

Ty tak na serio ?? Bo jezeli tak to zalosny, beznadziejny i glupi moze byc wylacznie ktos taki jak Ty i jego rozumowanie poruszonej problematyki ... ja w tym filmie widzialem ze wybor wojska tez nie jest rozwiazaniem, jest tylko jednym z wyjsc i jest wyjsciem najlatwiejszym ... o wiele trudniej jest zmienic wszystko aby nie tzreba bylo walczyc. Sami studenci, ktorzy zaciagneli sie do wojska w swoim referacie poruszyli kwestie ze stany zjednoczone "duzo robia" po za granicami a nie wiele w samym kraju ... ale najwidoczniej film byl zbyt trudny dla Ciebie ...

ocenił(a) film na 8
BigRo

Częściowo masz rację, film porusza sprawy wojska, polityków, redaktorów, studentów w USA, ale prawdziwy cel reżyser pokazuje na samym końcu. Z tej puenty powinniśmy skorzystać też i my Polacy.

Możemy siedzieć w domu i narzekać na ceny, na polityków i na wszystko dookoła, ale jeżeli naprawdę chcemy lepiej żyć, to trzeba zacząć od siebie. Trzeba wstać z fotela i chociaż spróbować coś zmienić.
O to chodzi w tym filmie.

jacekon

Dokładnie tak. Jeśli coś się nam nie podoba czy nas denerwuje - zastanówmy się co można by zrobić, a potem weźmy się do działania.

AQuatro

są tacy, którzy nie zauważą dobrego filmu nawet gdy usiądzie im na twarzy.

kotbury

Po 13-stu latach, a zobacz jaki aktualny jest mój post. Ponad 70% społeczeństwa wstało z kanapy i zmieniło Polskę. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones