PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393366}

Ukryta strategia

Lions for Lambs
6,0 9 589
ocen
6,0 10 1 9589
4,8 4
oceny krytyków
Ukryta strategia
powrót do forum filmu Ukryta strategia

Filmi jest po prostu beznadziejny. Praktycznie przez cały czas aktorzy bezsensownie pierdolą!!! 2/10 to najsprawiedliwsza ocena.

Aldo_Raine

haha filmu nie ogladalem ale za komentarz masz u mnie 10/10 heh

ocenił(a) film na 8
Aldo_Raine

Nie zawsze jak czegoś samemu nie rozumie musi być popierdolone dla wszystkich, film 8/10.

ocenił(a) film na 7
Aldo_Raine

To moze do ogladania filmu zacznij uzywac lba a nie tylko patrz sie tepo w ekran ??

ocenił(a) film na 1
BigRo

Film może opierać się tylko na dialogach pod warunkiem że dialogi będą coś wnosiły. Moralizowanie widza na siłę to najlepszy sposób do zrażenia widza do filmu.

ocenił(a) film na 3
Aldo_Raine

"Fantastyczna obsada: Meryl Streep, Tom Cruise ..." ale chyba nic poza tym. Nie licząc marnych "efektów specjalnych" Film trochę żałosny, gdyż jak ktoś wyżej zauważył, film polega TYLKO I WYŁĄCZNIE na pieprzeniu ; /

Aldo_Raine

haha filmu nie ogladalem ale za komentarz masz u mnie 10/10 heh [2] :D

ocenił(a) film na 2
Aldo_Raine

Zgadzam się, pamiętam, że z kina wychodziłem zniesmaczony:/

Aldo_Raine

Film jest przegadany to fakt. To całe "pieprzenie" z jednej strony ratuje film, iż ma pewną (nawet całkiem sporą) merytoryczną wartość, ale z drugiej strony to całe "pieprzenie" jest... banalne (to chyba najlepsze słowo).

ocenił(a) film na 5
Aldo_Raine

w 100% popieram

Aldo_Raine

Nie dziwi mnie, że film nie odniósł sukcesu producenci jak zwykle wszystko zwalą na aktorów. Jak dla mnie przegadany, nijaki, nieciekawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones