PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393366}

Ukryta strategia

Lions for Lambs
6,0 9 590
ocen
6,0 10 1 9590
4,8 4
oceny krytyków
Ukryta strategia
powrót do forum filmu Ukryta strategia

Dziś 20.00 TVN7

użytkownik usunięty

Dziś leci na TVN7 o godz. 20.00. Koniecznie będę oglądać przedewszystkim ze względu na Toma Cruise'a. Ocena na filmweb kiepska (6.0) mam nadzieje na coś znacznie lepszego... się okaże.

ocenił(a) film na 8

tylko go/TC/nie przegap-ja w połowie filmu dopiero zajarzyłem.Film dobry dla tych których myślenie nie boli.....na pewno Ci się spodoba.
p.s.a swoją drogą mogła byś już sobie zmienić idola/TC miał kilka ról ciekawych-vide "Magnolia"ale już od dawna się rozmienił na drobne i gra w g..nach/.Ave!

warmax

Zastanawiam się tylko, o jakie myślenie chodzi. W filmie nie było nic, o czym bym nie wiedziała, dlatego też nie widzę za bardzo jego sensu.

użytkownik usunięty
warmax

"od dawna sie rozmienił na drobne i gra w g...nach"
Nie zgodzę się. T0, że lata swojej świetlności ma juz dawno za sobą to każdy wie, na pewno nie powtórzy już ról w stylu "Top Gun" (totalne arcydzieło) czy też "Za horyzontem" ale nadal jest świetnym aktorem np. w "Wybuchowej parze" filmie z 2010 roku zagrał bardzo dobrze, a po za tym genialnie zagrał tez w serii "Mission Inpossible" a właśnie kręcą 4 część i jestem niemal pewna, że i tym razem będzie warte obejrzenia. Na pewno do całkowitego wypalenia mu jeszcze daleko i zawsze będę z chęcią oglądać z nim filmy.

ocenił(a) film na 8

sorka,Isaqelo-pomyliły mię się filmy-TC nie do poznania był w"Jajach w tropikach"-co nie zmienia zdania na Jego temat.pozdro.

ocenił(a) film na 8

obejzalam i bardzo mi sie podobal.
to nie jest film sensacyjny
nie wydaje mi sie, zeby zachecal do wstapienia do wojska molodych amerykanow - jak ktos tam skomentowal.
To film o tym, ze w roznych momentach zycia na rozne rzeczy jest czas i rozne ryzyko sie podejmuje idac pod prad
I ze z reguly jestesmy slepi na manipulacje jakimi jestesmy poddawani ale czasem widzi sie 'ostro'

ocenił(a) film na 1

Film totalnie nudny, nic mi sie w nim nie podobalo, wg totalna kompromitacja:) ale to moje zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones